Toode lisati ostukorvi!
E-poe klienditugi: tel 5053095, E-R 10:00-20:00, L 10:00-14:00
Jah

Polar A300 pulsikell

Vajuta pildile, et näha suuremalt

Polar A300 pulsikell

Tavahind: 159,00 €

Soodushind 111,00 €

Laos

Tarneaeg 3-10 päeva

Sku:

90054239

Polar A300 pulsikell


Kaal 48 g
Paksus 12,7 mm
Veekindel (30m)
Kuvatektsid 15 keeles
Uuendatav tarkvara
Mälumaht kuni 60 päeva (koos päevase aktiivsuse jälgimise ja 1 tunni päevase treenimisega)
Taaslaetav aku
Aku tööiga kuni 4 nädalat
Bluetooth Smart muudab Polar Flow rakendusega sünkroonimise lihtsaks
Spetsiaalse USB-kaabliga on lihtne andmeid arvutisse edastada


Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine
Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine registreerib sinu igapäevast aktiivsust erinevatel intensiivsustasemetel. A300 jälgib sinu tehtud samme, põletatud kaloreid ja uneaega ning annab sulle teada, kui sa pole pikka aega aktiivne olnud.


Aktiivsuse eesmärk
Sinu päevase aktiivsuse eesmärk ja selle saavutamise juhiseid.


Kasu aktiivsusest
Annab sulle tagasisidet päeva, nädala ja kuu lõikes. Mida rohkem liigud, seda enam võidab sellest sinu tervis. Tulemusi saad vaadata kas oma nutitelefonist või veebist.


Füüsilise võimekuse test
Polari füüsilise võimekuse test mõõdab sinu aeroobset võimekust puhkeasendis vaid viie minutiga. Tulemus hindab sinu maksimaalset hapnikutarbimist (VO2max). Füüsilise võimekuse testimine annab motivatsiooni ja inspiratsiooni treeningute alustamiseks, jätkamiseks või intensiivsemaks muutmiseks.


Südame löögisagedus
Seda funktsiooni koos Polari vööanduriga H7 kasutades mõõdetakse igat su südamelööki ja antakse teada, kas põletad peamiselt rasvu või parandad oma võimekust. Vaata praegust südame löögisagedust löökidena minutis või protsendina oma maksimaalsest südame löögisagedusest. Kõige täpsema kalorite põletamise tulemuse annab südame löögisagedusel põhineva treeningu korral.


Südame löögisageduse tsoonid
Intensiivsuse hõlpsaks valimiseks ja jälgimiseks ning südame löögisagedusel põhinevate treeninguprogrammide kasutamiseks. Südame löögisageduse vaiketsoonid on jagatud su maksimaalse südame löögisageduse põhjal: väga kerge (50–60% HRmax), kerge (60–70% HRmax), keskmine (70–80% HRmax), raske (80–90% HRmax) ja maksimaalne (90–100% HRmax).


Nutikad Kalorid
Täpseim saadaolev kaloriloendur, mis arvutab välja põletatud kalorite arvu. See arvutab treeninguseansi ajal kulutatud kalorite hulka sinu kaalu, pikkuse, vanuse, soo ning treeningu raskuse põhjal.


Kasu treeningust
Saa motiveerivat tagasisidet kohe pärast treeningut – selleks sünkrooni oma A300 Polar Flow veebiteenuse või rakendusega.


Aktiivsuslogi
Aktiivsuslogi näitab sulle erinevaid soovitatava päevase aktiivsuse eesmärgi saavutamise viise ja seda, kui aktiivne oled päeval olnud.


Aktiivsustsoonid
Aktiivsustsoonide funktsioon jälgib su päevast aktiivsust viiel intensiivsustasemel: puhkamine, istumine, madal, keskmine ja kõrge. Igal tasemel veedetud aega saad vaadata Polar Flow veebiteenusest ja rakendusest.


Passiivsushoiatus
A300 hakkab õrnalt vibreerima, kui oled liiga pikalt istuma jäänud.


Sammud ja teepikkus
A300 loeb sinu päeva jooksul tehtud samme ning arvestab nende põhjal välja läbitud teepikkuse.


Une kestus ja kvaliteet
A300 jälgib automaatselt su und, kui pikali heidad ja su liigutused aeglustuvad. Näidates sulle rahuliku ja rahutu une pikkust, annab Polar Flow sulle su unest üksikasjaliku ülevaade. Nõnda saad analüüsida, kas su und mõjutavad ka muutused su igapäevaelus.


Polar flow veebiteenus ja rakendus
Tasuta veebikeskkond ja -teenus, mis aitab sul paremini mõista oma aktiivsuse mõju ning näha pikema aja vältel tehtud edusamme. Analüüsi Polar Flow veebiteenusega hõlpsalt oma treeningu igat detaili ja mõista oma harjutusi paremini, et need veelgi tõhusamaks muuta.


Kiiranalüüs Polar Flow rakenduses
Aktiivsus- ja treeninguandmete teadasaamiseks piisab ühest pilgust.


Treeningusihid
Määra Polar Flow veebiteenuse abil detailsed treeningusihid ja sünkrooni need oma A300-ga. Treenimise ajal saad randmelt hõlpsalt juhiseid jälgida. Kui väljud õigest südame löögisageduse tsoonist, hakkab A300 vibreerima ning annab visuaalse ja kuuldava märguande.


Treeningupäevik
Hoia oma aktiivsusel silm peal ja kavanda tulevasi treeninguseansse. Vali kuu või nädala vaade koos kuu või nädala kokkuvõttega.


Heart Touch
Vaata oma südame löögisagedust ilma ühegi nupuvajutuseta – liiguta A300 lihtsalt oma südame löögisageduse anduri juurde.


Spordiprofiilid
Sinu A300 on varustatud erinevate spordiprofiilidega, et aidata sul jälgida tulemusi erinevate spordialade lõikes. Spordiprofiile saad A300-le lisada või sellelt eemaldada Polar Flow veebiteenuses.


Vahetatav randmepael
Erksavärvilisi randmepaelu saab hõlpsalt vahetada, nii et need peegeldaksid su tuju ja stiili.


Lihtne laadimine
Mugav laadimine USB-kaabli abil.


MyFitnessPal
Kasuta MyFitnessPal rakendust ning jälgi tarbitud ja kulutatud kaloreid (ainuklt iOS).


EnergyPointer
EnergyPointer on lihtsalt kasutatav funktsioon, mis ütleb sulle treeningu ajal, kas selle põhiliseks mõjuks on rasvade põletamine või võimekuse parandamine.


Vaata lisa:
https://www.youtube.com/watch?v=INEeXT8FC9I
https://www.youtube.com/watch?v=SCOnxM0pNlA
https://www.youtube.com/watch?v=rAX3bn5Dv4o
https://www.youtube.com/watch?v=XUSMRg_9pto

Detailid

Polar A300 pulsikell
Sorry No Video Available