Toode lisati ostukorvi!
E-poe klienditugi: tel 5053095, E-R 10:00-20:00, L 10:00-14:00
suusatamine, jooksmine, jalgrattasõit, jalgpall, korvpall, võrkpall, poks, võimlemine

8 toodet

Tabel Nimekirjana

 1. Campri Thermal Top soe pesu pluus naistele

  Jah

  Tavahind: 14,40 €

  Soodushind 12,99 €

  Campri Thermal Top soe pesu pluus naistele Kerge ja soe, hingav. Hoiab naha kuiva ja sooja. Kaitseb külma eest. Sobib intensiivseks tegevuseks (suusatamine, lumelauasõit, matkamine, kepikõnd, rattasõit, jooksmine) temperatuurivahemikus -20...+20. Materjal: 100% polüester. Pesumasinaga pestav. Campri on tuntud outdoor varustuse tootja Inglismaalt. Laos olemas. Lähemalt
  vaata
 2. Trespass kindad lastele

  Jah

  Tavahind: 19,99 €

  Soodushind 13,99 €

  Trespass kindad lastele. Vee- ja tuulekindlad. Hingavad. Inglisekeelne tootekirjeldus: • Waterproof, Windproof & Breathable • Lightly Padded Insulation for warmth • Adjustable Velcro Wrist Strap • Plastic Clip • Unisex Kids Design • Classic Gauntlet Style & Fit Materjal: 100% Polyamide-PU Coating, Padded Lining: 100% Polyester Lähemalt
  vaata
 3. Asics Gel Galaxy 6 PS jooksujalatsid nr 28,5

  Jah

  Tavahind: 33,99 €

  Soodushind 22,99 €

  Asics Gel Galaxy 6 PS jooksujalatsid nr 28,5 Kvaliteetsed Asicsi jooksujalatsid tüdrukutele. Krõpsu ja venivate nööridega, paelu lapsed siduda pole vaja. Toote kirjeldus inglise keeles: Asics all rounder cushioned trainer. For neutral and underpronating runners who require comfort, cushioning and functionality. Breathable mesh upper with synthetic overlays. Textile lining. Elastic laces with a Velcro strap. Rubber sole with flex grooves. Forefoot and rearfoot GEL Cushioning, absorbing shock when your foot lands. Lähemalt
  vaata
 4. Asics Gel Galaxy 6 GS jooksujalatsid nr 36-37,5

  Jah

  Tavahind: 44,99 €

  Soodushind 24,99 €

  Asics Gel Galaxy 6 GS jooksujalatsid Toote kirjeldus inglise keeles: Asics all rounder trainer with cushioning. For neutral and underpronating runners who require comfort, cushioning and functionality. Breathable mesh upper with synthetic overlays. Textile lining. Padded collar. Rubber sole with flex grooves. Forefoot and rearfoot GEL Cushioning, absorbing shock when your foot lands. Lähemalt
  vaata
 5. Asics Gel Galaxy 6 GS jooksujalatsid nr 35,5

  Jah

  Tavahind: 44,99 €

  Soodushind 29,99 €

  Asics Gel Galaxy 6 GS jooksujalatsid Toote kirjeldus inglise keeles: Asics lightweight running shoe, ideal for entry level runners Designed with a secure heel collar to lock your foot into place Breathable mesh upper with synthetic overlays Textile lining. Removable EVA sockliner Gel Cushioning System Thick moulded rubber sole for gentle shock absorption Lähemalt
  vaata
 6. TIMEX Ironman 30-Lap spordikell

  Jah

  Tavahind: 49,00 €

  Soodushind 39,00 €

  Timex Ironman 30-Lap spordikell

  *INDIGLO® Night-Light with Night-Mode
  *100-Hour Chronograph with Lap and Split Times
  *30-Lap Memory Recall
  *99-Lap Counter
  *24-Hour Countdown Timer with Stop and Repeat
  *Fifteen Date Reminders

  Vaata ka tootja kodulehelt http://global.timex.com/watches/timex-ironman-30-lap-t5k0209j

  TIMEX on tuntud USA kellatootja, mis asutatud 1854. aastal, seega omab rohkem kui 150 aastast kellade tootmise kogemust. TIMEX on USA turu kindel liider. Maailmas on müüdud üle 1 miljardi TIMEX kella. www.timex.com

  Lähemalt
 7. TIMEX Ironman Sleek 150-Lap spordikell

  Jah

  Tavahind: 89,00 €

  Soodushind 59,00 €

  TIMEX Ironman Sleek 150-Lap spordikell

  *INDIGLO® Night-Light with Night-Mode
  *TapScreen Technology
  *Target Time Pacer
  *Lap Management System
  *100-Hour Chronograph with Lap and Split Times
  *150-Lap Memory Recall

  TIMEX on tuntud USA kellatootja, mis asutatud 1854. aastal, seega omab rohkem kui 150 aastast kellade tootmise kogemust. TIMEX on USA turu kindel liider. Maailmas on müüdud üle 1 miljardi TIMEX kella. www.timex.com

  Lähemalt
 8. Polar A300 pulsikell

  Jah

  Tavahind: 159,00 €

  Soodushind 111,00 €

  Polar A300 pulsikell

  Kaal 48 g
  Paksus 12,7 mm
  Veekindel (30m)
  Kuvatektsid 15 keeles
  Uuendatav tarkvara
  Mälumaht kuni 60 päeva (koos päevase aktiivsuse jälgimise ja 1 tunni päevase treenimisega)
  Taaslaetav aku
  Aku tööiga kuni 4 nädalat
  Bluetooth Smart muudab Polar Flow rakendusega sünkroonimise lihtsaks
  Spetsiaalse USB-kaabliga on lihtne andmeid arvutisse edastada

  Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine
  Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine registreerib sinu igapäevast aktiivsust erinevatel intensiivsustasemetel. A300 jälgib sinu tehtud samme, põletatud kaloreid ja uneaega ning annab sulle teada, kui sa pole pikka aega aktiivne olnud.

  Aktiivsuse eesmärk
  Sinu päevase aktiivsuse eesmärk ja selle saavutamise juhiseid.

  Kasu aktiivsusest
  Annab sulle tagasisidet päeva, nädala ja kuu lõikes. Mida rohkem liigud, seda enam võidab sellest sinu tervis. Tulemusi saad vaadata kas oma nutitelefonist või veebist.

  Füüsilise võimekuse test
  Polari füüsilise võimekuse test mõõdab sinu aeroobset võimekust puhkeasendis vaid viie minutiga. Tulemus hindab sinu maksimaalset hapnikutarbimist (VO2max). Füüsilise võimekuse testimine annab motivatsiooni ja inspiratsiooni treeningute alustamiseks, jätkamiseks või intensiivsemaks muutmiseks.

  Südame löögisagedus
  Seda funktsiooni koos Polari vööanduriga H7 kasutades mõõdetakse igat su südamelööki ja antakse teada, kas põletad peamiselt rasvu või parandad oma võimekust. Vaata praegust südame löögisagedust löökidena minutis või protsendina oma maksimaalsest südame löögisagedusest. Kõige täpsema kalorite põletamise tulemuse annab südame löögisagedusel põhineva treeningu korral.

  Südame löögisageduse tsoonid
  Intensiivsuse hõlpsaks valimiseks ja jälgimiseks ning südame löögisagedusel põhinevate treeninguprogrammide kasutamiseks. Südame löögisageduse vaiketsoonid on jagatud su maksimaalse südame löögisageduse põhjal: väga kerge (50–60% HRmax), kerge (60–70% HRmax), keskmine (70–80% HRmax), raske (80–90% HRmax) ja maksimaalne (90–100% HRmax).

  Nutikad Kalorid
  Täpseim saadaolev kaloriloendur, mis arvutab välja põletatud kalorite arvu. See arvutab treeninguseansi ajal kulutatud kalorite hulka sinu kaalu, pikkuse, vanuse, soo ning treeningu raskuse põhjal.

  Kasu treeningust
  Saa motiveerivat tagasisidet kohe pärast treeningut – selleks sünkrooni oma A300 Polar Flow veebiteenuse või rakendusega.

  Aktiivsuslogi
  Aktiivsuslogi näitab sulle erinevaid soovitatava päevase aktiivsuse eesmärgi saavutamise viise ja seda, kui aktiivne oled päeval olnud.

  Aktiivsustsoonid
  Aktiivsustsoonide funktsioon jälgib su päevast aktiivsust viiel intensiivsustasemel: puhkamine, istumine, madal, keskmine ja kõrge. Igal tasemel veedetud aega saad vaadata Polar Flow veebiteenusest ja rakendusest.

  Passiivsushoiatus
  A300 hakkab õrnalt vibreerima, kui oled liiga pikalt istuma jäänud.

  Sammud ja teepikkus
  A300 loeb sinu päeva jooksul tehtud samme ning arvestab nende põhjal välja läbitud teepikkuse.

  Une kestus ja kvaliteet
  A300 jälgib automaatselt su und, kui pikali heidad ja su liigutused aeglustuvad. Näidates sulle rahuliku ja rahutu une pikkust, annab Polar Flow sulle su unest üksikasjaliku ülevaade. Nõnda saad analüüsida, kas su und mõjutavad ka muutused su igapäevaelus.

  Polar flow veebiteenus ja rakendus
  Tasuta veebikeskkond ja -teenus, mis aitab sul paremini mõista oma aktiivsuse mõju ning näha pikema aja vältel tehtud edusamme. Analüüsi Polar Flow veebiteenusega hõlpsalt oma treeningu igat detaili ja mõista oma harjutusi paremini, et need veelgi tõhusamaks muuta.

  Kiiranalüüs Polar Flow rakenduses
  Aktiivsus- ja treeninguandmete teadasaamiseks piisab ühest pilgust.

  Treeningusihid
  Määra Polar Flow veebiteenuse abil detailsed treeningusihid ja sünkrooni need oma A300-ga. Treenimise ajal saad randmelt hõlpsalt juhiseid jälgida. Kui väljud õigest südame löögisageduse tsoonist, hakkab A300 vibreerima ning annab visuaalse ja kuuldava märguande.

  Treeningupäevik
  Hoia oma aktiivsusel silm peal ja kavanda tulevasi treeninguseansse. Vali kuu või nädala vaade koos kuu või nädala kokkuvõttega.

  Heart Touch
  Vaata oma südame löögisagedust ilma ühegi nupuvajutuseta – liiguta A300 lihtsalt oma südame löögisageduse anduri juurde.

  Spordiprofiilid
  Sinu A300 on varustatud erinevate spordiprofiilidega, et aidata sul jälgida tulemusi erinevate spordialade lõikes. Spordiprofiile saad A300-le lisada või sellelt eemaldada Polar Flow veebiteenuses.

  Vahetatav randmepael
  Erksavärvilisi randmepaelu saab hõlpsalt vahetada, nii et need peegeldaksid su tuju ja stiili.

  Lihtne laadimine
  Mugav laadimine USB-kaabli abil.

  MyFitnessPal
  Kasuta MyFitnessPal rakendust ning jälgi tarbitud ja kulutatud kaloreid (ainuklt iOS).

  EnergyPointer
  EnergyPointer on lihtsalt kasutatav funktsioon, mis ütleb sulle treeningu ajal, kas selle põhiliseks mõjuks on rasvade põletamine või võimekuse parandamine.

  Vaata lisa:
  https://www.youtube.com/watch?v=INEeXT8FC9I
  https://www.youtube.com/watch?v=SCOnxM0pNlA
  https://www.youtube.com/watch?v=rAX3bn5Dv4o
  https://www.youtube.com/watch?v=XUSMRg_9pto

  Lähemalt

8 toodet

Tabel Nimekirjana


TASUTA SAATMINE
Üle 50 € pakiautomaati

TASUTA TAGASTUS
14 päeva