Toode lisati ostukorvi!
Klienditugi: tel 5053095, E-R 10:00-18:00
Spordivahendid, sporditarvikud, spordivarustus

1 toodet

Tabel Nimekirjana

 1. Polar FT7 pulsikell meeste

  99,90 €

  Polar FT7 pulsikell meeste

  Toote kirjeldus:

  • Neile, kes tahavad tada, kas nad tõstavad treeningul kehalist võimekust või põletavad rasvu.
  • EnergyPointeri abil näete, kas teie treeningu põhitoime on kehalise võimekuse tõstmine või rasva põletamine
  • Kuvab põletatud kalorid
  • Komplekti kuulub mugav kodeeritud signaaliga vööandur

  KELLAFUNKTSIOONID

  Taustvalgustus
  Kuupäeva ja nädalapäeva näit
  Displei tekst inglise, saksa, soome, rootsi, prantsuse, portugali, hispaania ja itaalia keeles
  Kaks ajavööndit
  Nuppude lukustus
  Tühjeneva aku indikaator
  Kellaaeg (12/24 h) äratuse ja uinakurežiimiga
  Kasutaja poolt vahetatav patarei
  Veekindel – 30 m

  SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE FUNKTSIOONID

  Käsitsi määratav kontrollvahemik – l/min (ülemine piir)
  See funktsioon võimaldab sul määrata kindlaks kontrollvahemiku piirid vastavalt soovile ja treeningule. Kontrollvahemiku piire on võimalik seada löökidena minutis (l/min), protsendina maksimaalsest südame löögisagedusest või protsendina südame löögisageduse reservist (HRR%).

  HRmax (kasutaja määratud)

  Polar EnergyPointer
  EnergyPointer on lihtsasti kasutatav funktsioon, mis näitab ära, kas treeningu põhitoime on rasva põletamine või füüsilise võimekuse tõstmine. EnergyPointer näitab visuaalselt ära punkti nende kahe treeningtoime vahel. Seega, kui sinu südame löögisagedus on sellest punktist allpool, põletad rasvu, kui aga ülalpool, tõstad oma füüsilist võimekust.

  Polar OwnCode® (5 kHz) – kodeeritud ülekanne
  Südame löögisageduse kodeeritud ülekande funktsiooni abil kodeeritakse saadud info automaatselt ja südame löögisagedus andmed edastatakse treeningkompuutrile. Treeningkompuuter võtab vastu ainult sinu andurilt saabuva südame löögisageduse signaali. Kodeerimine hoiab ära signaali ülekoste teistelt treeningkompuutritelt.

  Polar OwnCal® – Nutikad kalorid
  OwnCal on täpseim saadaolev kaloriloendur. See arvutab treeninguseansi ajal kulutatud kalorite hulka sinu kaalu, pikkuse, vanuse, sooning sinu treeningu raskuse põhjal. Nutikate kalorite funktsioon on saadaval Polari südame löögisageduse monitorides ja aktiivsusmonitorides.

  Treeningu keskmine ja maksimaalne südame löögisagedus

  Südame löögisagedus – l/min / %
  Südame löögisagedus on südame poolt tehtava töö mõõtühikuks. Südame löögisagedust saab väljendada löökide arvuna minutis või protsendina sinu maksimaalsest südame löögisagedusest. Südame löögisagedust saab väljendada ka protsendina südame löögisageduse reservist, mis on vahe puhkeoleku südame löögisageduse ja maksimaalse südame löögisageduse vahel (HRR = HRmax – Hrrest). Polari tarkvaras või jõutreeningu ajal saab südame löögisagedust kuvada ka graafilise trendina.

  TREENINGU FUNKTSIOONID

  HeartTouch – randmevastuvõtja juhtimine nuppe vajutamata
  Kui HeartTouchi funktsioon on sisse lülitatud, on võimalik erinevaid treeninguandmeid treeningu ajal vaadata ilma nuppe vajutamata. Näiteks osutub see väga mugavaks siis, kui kindad on käes ja nuppe on raske vajutada. Selleks too treeningkompuuter vööanduri lähedale.

  Graafiline kontrollvahemiku indikaator
  See funktsioon näitab ekraanil graafiliselt, millises tsoonis treeningu ajal viibid ja aitab sul püsida soovitud intensiivsuse tsoonis.

  ZonePointer

  ZoneLock
  ZoneLocki funktsioon aitab säilitada määratud treeningintensiivsust. Sul on võimalik lukustada tsoon enne treeningut või treeningu ajal, vajutades nuppu, kui oled soovitud tsoonis.

  SALVESTUSFUNKTSIOONID

  Kõigi treeningute kokkuvõte
  Summaarsete näitude menüü sisaldab treeningute jooksul kogunenud andmeid, mis on salvestatud alates viimasest nullimisest ja mis võimaldavad sul jälgida oma treeninguid pikemas perspektiivis.

  Treeningufailid (koos kokkuvõtetega) – 99

  Nädala ajalugu
  Nädala ajalukku on kogutud sinu iganädalased treeninguandmed. Valides konkreetse nädala, saad tutvuda selle nädala treeninguandmetega.

  POLARPERSONALTRAINER.COM FUNKTSIOONID

  Treeningkoormus

  Treeningupäevik
  Treeningpäevik on saadaval Polari tarkvaras. Treeningu tulemuste kandmisel treeningkompuutrist treeningpäevikusse saad hõlpsasti jälgida oma treeningut ja planeerida tulevasi treeningseansse. Treeningseansse on võimalik vaadata kuu või nädala vaates koos kuu või nädala kokkuvõtetega.

  Treeninguprogrammid
  Veebiteenus polarpersonaltrainer.com pakub treeningprogramme jooksmise, jalgrattasõidu, vabaõhu spordialade ja üldtreeningu jaoks. Treeningprogramm seab treeningu eesmärgid, mis ilmuvad sinu päevikusse. Programmi saad vastavalt oma kehalise võimekuse tasemele kohandada.

  Treeningu analüüs

  ANDMETE ÜLEKANDMINE

  Ühilduvus PC’ga Polar FlowLink kaudu
  Ühilduvus Mac’iga (Intelil põhinev) Polar FlowLink kaudu
  Ühilduv keskkonnaga polarpersonaltrainer.com Polar FlowLink kaudu  Lähemalt

1 toodet

Tabel Nimekirjana


TASUTA SAATMINE
Üle 65 € pakiautomaati

TASUTA TAGASTUS
14 päeva