Toode lisati ostukorvi!

suusakomplekt stc loss väikestele lastele

Vajuta pildile, et näha suuremalt

  • suusakomplekt stc loss väikestele lastele
  • suusad stc kid panda sidemetega
  • suusasaapad Spine Loss
  • suusasaapad Spine Loss
  • suusasaapad Spine Loss

Suusakomplekt STC Loss väikestele lastele

Tavahind: 114,99 €

Soodushind 109,99 €

Laos

Tarneaeg 3-10 päeva

Sku:

SKSTCSP1LL

* Kohustuslikud väljad

Suusakomplekt STC Spine Loss väikestele lastele


Suusakomplekt sisaldab:


- Suusad STC Kid Panda (110-140 cm)
- Suusasaapad Spine Loss (30-36)
- Suusasidemed STC Step-In või Rottefella Step-In


Suusad STC Kid Panda


STC Kid Panda suusad sobivad nii klassikatehnika kui uisutehnika sõitmiseks. Suusad on valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen.


Kiil: õhukanalitega puit
Tald: ekstrusioon
Paine: universaal (pehme)
Laius: 49-44-47 mm


STC Kid Panda suuski pakume kahte tüüpi: WAX ja STEP. 


STEP suuskade pidamisala on kalasabamustriga, mis takistab tagasilibisemist. Kalasabamuster imiteerib pidamismääret. Hästi toimib see lahtisel lumel, kinnisõidetud jäisel rajal mitte nii väga. STEP suuskade libisemine ei ole nii hea, kui sileda põhjaga WAX suuskadel. 


WAX suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad vabatehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi.


Esimesteks suuskadeks alles sõitma õppivale lapsele soovitame valida lapse pikkused või kuni 5 cm pikemad suusad. Kui suusatamine juba selge, võtke lapsest 10 cm pikemad suusad.


Suusasaapad Spine Loss


Madalad suusasaapad klassikatehnikas sõitmiseks.


- Pehme tald (NNN)
- Veekindel pealismaterjal (helehall osa)
- Paelkinnitus


Spine Loss suusasaapad on kõige lihtsamad madalad suusasaapad. Saabastel ei ole sees sooja voodrit, seega võtke vähemalt number suuremad, et laps saaks paksemate ja soojemate sokkidega sõita. Saapad on valmistatud Spine tehases, mis toodab saapaid ka võistlejatele. 


Suusasidemed Rottefella Step-In ja STC Step-In


Väga mugavad suusasidemed algajale harrastajale. Nii Rottefella Step-In kui STC Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades. 


Suusasidemed on suuskadele paigaldatud, komplekt on kasutamiseks valmis. 


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele kas klaasfiibrist või alumiiniumist. Väikestele lastele soovitame klaasfiibrist keppe, mis on kergemad. Näiteks STC X400


Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist, mis ei veni niipalju kui tennised või jooksutossud. Lisaks on talvel ilm ka külmem ning paksemad sokid vajalikud. 


Suuskade libisemise parandamiseks kasuta vedelaid kiirmäärdeid, näiteks SWIX F4. Suusapõhjad puhasta spetsiaalse puhastusvedelikuga või nailonharjaga. Ära kasuta kuumutamist vajavaid määrdeid.


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole võimalik suusakomplekti tellida pakiautomaati ega postkontorisse. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suusakomplekti tellimist ärge jätke viimasele minutile. Talvel on meil kiire ja sidemete paigaldamisel tekivad järjekorrad. 


Suurematele kogustele küsi pakkumist!

Detailid

Suusakomplekt STC Spine Loss väikestele lastele
Sorry No Video Available