Your item succesfully added on your shopping cart

suusakomplekt VISU X-Rider täiskasvanutele

Click on above image to view full picture

  • suusakomplekt VISU X-Rider täiskasvanutele
  • suusad visu extra koos klambritega
  • suusad visu extra koos sidemetega
  • suusasaapad Spine X-Rider
  • suusasaapad Spine X-Rider
  • suusasaapad Spine X-Rider
  • suusasaapad Spine X-Rider

Suusakomplekt VISU X-Rider täiskasvanutele

Regular Price: €159.99

Special Price €149.99

In stock

Tarneaeg 3-10 päeva

Sku:

SKVESP9XR

* Required Fields

Suusakomplekt VISU X-Rider täiskasvanutele


Suusakomplekt sisaldab:


- Suusad VISU Extra (160-190 cm)
- Suusasaapad Spine X-Rider (37-46)
- Suusasidemed Rottefella Step-In


Suusad Visu Extra


Visu Extra suusad sobivad nii klassikatehnika kui uisutehnika sõitmiseks. Need suusad on disainitud Eestis, aga valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen. Suuskade disain on inspireeritud 1970.ndatel populaarsest Visu Extra mudelist, asutusavaldusena endise VISU suusavabriku disaineritele. 


Kiil: õhukanalitega puit
Tald: ekstrusioon
Paine: universaal (pehme)
Laius: 44 mm


Visu Extra suuski pakume kahte tüüpi: WAX ja STEP. 


WAX suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad uisutehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi.


STEP suuskade pidamisala on kalasabamustriga, mis takistab tagasilibisemist. Kalasabamuster imiteerib pidamismääret. Hästi toimib see lahtisel lumel, kinnisõidetud jäisel rajal mitte nii väga. STEP suuskade libisemine ei ole nii hea, kui sileda põhjaga WAX suuskadel. 


Uisutehnika sõitmiseks valige sõitja kasvust 10-15 cm pikemad suusad, klassikatehnika sõitmiseks sõitja kasvust 15-20 cm pikemad suusad. Lühemate suuskadega on mugavam sõita, kuid kaotate libisemises. Pikemaid suuski on kurvides raskem juhtida, kuid libisevad paremini.


Suusasaapad Spine X-Rider


Spine X-Rider suusasaapad on kombisaapad nii klassikatehnika kui uisutehnika sõitmiseks. 


- Pehme tald (NNN)
- Veekindel pealismaterjal
- Paelkinnitus
- Lumelukk
- Soe vooder


Spine X-Rider suusasaapad on ACTIV seeria suusasaapad. Väga hea valik paar korda nädalas sõitvale harrastajale. Saapad on valmistatud Spine tehases, mis on mahu poolest suurim suusasaabaste tootja maailmas ja toodab saapaid ka võistlejatele. 


Rottefella Step-In suusasidemed


Väga mugavad suusasidemed algajale harrastajale. Rottefella Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades. 


Suusasidemed on tehases suuskadele paigaldatud, komplekt on kasutamiseks valmis.


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele kas klaasfiibrist või alumiiniumist siit


Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist, mis ei veni ja seetõttu tunduvad jalas väiksemad. Lisaks on talvel ilm ka külmem ning paksemad sokid vajalikud. 


Suuskade libisemise parandamiseks kasuta vedelaid kiirmäärdeid, näiteks SWIX F4. Suusapõhjad puhasta spetsiaalse puhastusvedelikuga või nailonharjaga. Ära kasuta kuumutamist vajavaid määrdeid.


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole võimalik suusakomplekti tellida pakiautomaati. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suusakomplekti tellimist ärge jätke viimasele minutile. Talvel on meil kiire ja sidemete paigaldamisel tekivad järjekorrad. 


Suurematele kogustele küsi pakkumist!

Details

Suusakomplekt VISU X-Rider täiskasvanutele
Sorry No Video Available