Toode lisati ostukorvi!

Kauba kättetoimetamiseks on kaks põhilist võimalust:

  • Omniva pakiautomaati
  • kulleriga koju või töö juurde


Omniva pakiautomaat

Omnival on kolme suurusega pakiautomaate (maksimaalsed mõõdud 39 x 38 x 64 cm). Omniva pakiautomaadid on veidi väiksemad, kui SmartPosti omad, aga nende eeliseks on see, et Omniva automaadist saate paki ööpäevaringselt kätte, sest enamasti paiknevad need mitte kaubanduskeskuses sees, vaid õues ja sinna pääseb alati ligi. Paki maksimaalne kaal 30 kg

Omniva pakiautomaatide asukohti vaadake palun siit https://www.omniva.ee/era/kaart


Postkontor või postipunkt (eraldi kokkuleppel)

Saame saata kauba Teile lähimasse Eesti Posti postkontorisse või postipunkti. Eesti Postil on üle 300 postkontori ja postipunkti. Postkontorisse või postipunkti saame saata paki, mille maksimaalsed mõõdud on 39 x 38 x 64 cm ning kaal kuni 30 kg. Kauba kättesaamisel võib olla vaja isikut tõendavat dokumenti.

Postkontorite ja postipunktide asukohti vaadake palun siit https://www.omniva.ee/era/kaart

 

Kuller

Kui tellite suuremaid kaupu (suusad, jalgratas, jne), siis palun valige kättetoimetamise viisiks kuller, sest me ei saa neid kaupu mõõtmete tõttu saata pakiautomaati, pakipoodi ega postkontorisse.

Samuti valige kuller, kui Teil puudub võimalus ise kaubale järgi minna. Kuna tegemist on mugavusteenusega, siis on see ka kallim, kui pakiautomaati saatmine.

Kullerteenuse puhul pea palun silmas ka seda, et saad ikka kokkulepitud ajal kodus olla pakki vastu võtmas. Nad helistavad küll ette, aga mitte alati piisava ajavaruga.

Kullerteenus on uksest-ukseni teenus, seega kuller võib paki tuua näiteks ka firma infolauda või sekretäri kätte sinu nimele. Aga palun pane siis töökoha aadress kohe tellimuse esitamisel kohaletoimetamise aadressiks, sest hilisem ümbersuunamine on tülikas (suuremad linnad on jagatud piirkondadesse ning iga kuller teenindab kindlat piirkonda).

Kasutame kauba saatmisel Venipaki, Omniva (Eesti Post) ja DPD kullerteenust.

DPD Pickup pakiautomaat või pakipood (eraldi kokkuleppel)

DPD Pickup on pakkide väljastamise ja saatmise võrgustik, mille punktid koosnevad pakipoodidest ja pakiautomaatidest üle Eesti. Pakipoed asuvad siseruumides ning pakiautomaadid välitingimustes suuremate kaubanduskeskuste juures. Pickup pakkide maksimaalsed mõõtmed on 37 x 40 x 60 cm, kaal kuni 20 kg.

DPD Pickup pakiautomaatide ja pakipoodide asukohti vaadake palun siit http://www.dpd.ee/pickup_asukohad