Teie ostukorvis ei ole tooteid.
Teie ostukorvis ei ole tooteid.
3 toodet
Tabel Nimekirjana
Tavahind: 79,99 €
Soodushind 63,99 €
Suusad Brados RS Combi on mõeldud nii uisutehnikas kui klassikatehnikas sõitmiseks.
Tegemist on algaja harrastaja kombisuuskadega. Suusa nina on veidi kõrgem kui uisusuuskadel, aga madalam, kui klassikasuuskadel. Paine universaalne.
Painde poolest on need suusad jäigemad, kui teised samas hinnaklassis olevad odavad rahvasuusad. Viimistlus korralik, näevad head välja. Uus mudel. Soovitame!
Kiil: puit õhukanalitega
Tald: plastik P-TEX 1500
Paine: universaal
Laius: 44-44-44 mm
Brados RS Combi suusad on valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamaid suuski paljudele tuntud suusatootjatele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen.
Uisutehnika suusad peaksid olema sõitja kasvust 5-10 cm pikemad. Klassikatehnika suusad peaksid olema sõitjast 15-25 cm pikemad. Valige suuskade pikkus selle järgi, kumba tehnikat rohkem sõidate. Lühemaid suuski on kergem juhtida, pikad suusad libisevad paremini.
Sobivad suusasidemed nendele suuskadele on näiteks STC Sport. Kogu suusasidemete valiku leiate siit
Sobivad suusasaapad nende suuskade juurde oleks näiteks Spine Neo või Alpina T8. Kogu suusasaabaste valiku leiate siit
Sobivad suusakepid oleks STC Cyber või Järvinen R4 Plus. Kogu suusakeppide valiku leiate siit
NB! Suuskade pikkuse tõttu pole võimalik neid tellida pakiautomaati. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.
Tootekirjaldus inglise keeles:
Ski Lengthes: 184-194 cm
SideCut: 44-44-44 mm
Structure: universal
Core: wood air channel
Sliding plastic: P-TEX 1500
Tavahind: 179,00 €
Soodushind 142,99 €
Keskmise (medium) paindega Kästle XA20 Classic Crown 170 cm suusad sobivad sõitjale kehakaaluga 42-55 kg, 180 cm suusad sobivad sõitjale kehakaaluga 50-70 kg, 190 cm suusad sobivad sõitjale kehakaaluga 60-80 kg, 200 cm suusad sobivad sõitjale kehakaaluga 75-90 kg.
Suusk peab vastama sõitja kaalule, sest õigesti valitud suusad on kiiremad ja neid on lihtsam juhtida. Me küsime kehakaalu ja sõidutaseme alati üle ning saadame sobiva paari.
Klassikasuusad vali endast 15-25 cm pikemad. Lühemate suuskadega on lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad paremini ja kannavad pehmes lumes paremini.
XA20 suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed.
Suusasidemeteks soovitame näiteks Rottefella Touring Auto NIS.
Suusasidemed vaata juurde siit
Suusasaapad vaata juurde siit
Suusakepid vaata juurde siit
Huvi korral vaata lähemalt Kästle tootelehelt
KÄSTLE XA20
Forgiving handling, easy-care bases and a robust, durable construction make for a great entry-level model. Equipped with either skin or scales, user friendliness is the XA20's top priority.
Perfect for sporty skiers, who are looking for their next adventure on the cross-country track or who want to venture out for a short excursion off-track.
Construction: Cap Construction
Wood core: Poplar
NB! Neid suuski on Eestis vähe. Toome tellimuse peale. Enne tellimist võta palun ühendust, et täpsustada tarneaeg.
LähemaltTavahind: 219,99 €
Soodushind 175,99 €
Komplekt sisaldab:
- Suusad Peltonen Astra WAX (sileda määritava tallaga)
- Suusasidemed Rottefella Basic NNN
Suusad Peltonen Astra:
- Konstruktsioon: Airchannel CAP
- Kiil: õhukanalitega puit
- Tald: ekstrusioon
- Paine: universaal
- Laius: 40-44-42 mm
Klassikalise tehnika suusad aktiivsele harrastajale. Määret imav tald. Need on oluliselt paremad suusad, kui odavad rahvasuusad.
Kuna suusad on sileda põhjaga, siis saab nende suuskadega sõita nii klassikalises tehnikas kui uisutehnikas. Klassikalises tehnikas sõitmiseks vali enda kasvust 15-25 cm pikemad suusad. Pikemad suusad libisevad paremini ja kannavad lumel paremini, lühikesed suusad seevastu on paremini juhitavad, nendega on laskumistel ja järskudes kurvides kergem. Uisutehnikas sõitmiseks vali enda kasvust kuni 10 cm pikemad suusad.
Suusasidemed Rottefella Touring Basic (NNN):
Väga mugav suusaside harrastajale. Suusaside sobib nii uisutehnika kui ka klassikatehnika sõitmiseks. Side kinnitub tehases suusale paigaldatud NIS plaadi külge ilma kruvideta. Basic mudelil on väga mugav käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades.
Suusasidemed on suuskadele paigaldatud.
NB! Pildil on suuskade peal kirjas STEP, kuid tegelikult on need määritava sileda tallaga suusad (Wax). Huviliste jaoks tehti eraldi partii, disaini ei muudetud.
NB! Suuskade pikkuse tõttu pole suuski võimalik saata pakiautomaati, postkontorisse ega pakipoodi. Suuskade puhul valige palun kättetoimetamise viisiks kullerteenus.
Lähemalt3 toodet
Tabel Nimekirjana

![]() TASUTA SAATMINE Üle 50 € pakiautomaati, üle 150 € kulleriga |
![]() TASUTA TAGASTUS 14 päeva |
![]() ![]() ![]() |
E-R 9:00-19:00
L-P 11:00-17:00
Tel 5053095
info@spordimaailm.ee
|
adidas |





