Toode lisati ostukorvi!

Suusakomplekt STC Neo täiskasvanutele

Vajuta pildile, et näha suuremalt

  • Suusakomplekt STC Neo täiskasvanutele
  • suusad stc koos klambritega
  • suusad stc kalasabamuster
  • suusasaapad spine neo
  • suusasaapad spine neo
  • suusasaapad spine neo
  • suusasaapad spine neo
  • suusasaapad spine neo
  • suusasaapad spine neo
  • suusasaapad spine neo

Suusakomplekt STC Neo täiskasvanutele

Tavahind: 164,99 €

Soodushind 154,99 €

Laos

Tarneaeg 3-10 päeva

Sku:

SKSTCSP13NEO

* Kohustuslikud väljad

Suusakomplekt STC Spine Neo täiskasvanutele


Suusakomplekt sisaldab:


- Suusad STC Brados LS Sport (180-200 cm)
- Suusasaapad Spine Neo (38-46)
- Suusasidemed Rottefella Step-In


Suusad STC Brados LS Sport


STC Brados LS Sport suusad sobivad nii klassikatehnika kui uisutehnika sõitmiseks. Suusad on valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen.


Kiil: õhukanalitega puit
Tald: ekstrusioon
Paine: universaal (pehme)
Laius: 45-45-45 mm


STC Brados LS Sport suuski pakume kahte tüüpi: WAX ja STEP. 


WAX suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad uisutehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi.


STEP suuskade pidamisala on kalasabamustriga, mis takistab tagasilibisemist. Kalasabamuster imiteerib pidamismääret. Hästi toimib see lahtisel lumel, kinnisõidetud jäisel rajal mitte nii väga. STEP suuskade libisemine ei ole nii hea, kui sileda põhjaga WAX suuskadel. 


Uisutehnika sõitmiseks valige sõitja kasvust 10-15 cm pikemad suusad, klassikatehnika sõitmiseks sõitja kasvust 15-20 cm pikemad suusad. Lühemate suuskadega on mugavam sõita, kuid kaotate libisemises. Pikemaid suuski on kurvides raskem juhtida, kuid libisevad paremini.


Suusasaapad Spine Neo


Spine Neo suusasaapad on kombisaapad nii klassikatehnika kui uisutehnika sõitmiseks. 


- Pehme tald (NNN)
- Veekindel pealismaterjal
- Paelkinnitus
- Lumelukk
- Soe vooder
- Hüppeliigese toestus


Spine Neo suusasaapad on uue atraktiivse disainiga ACTIV seeria suusasaapad. Väga hea valik paar korda nädalas sõitvale harrastajale. Saapad on valmistatud Spine tehases, mis on mahu poolest suurim suusasaabaste tootja maailmas ja toodab saapaid ka võistlejatele. 


Rottefella Step-In suusasidemed


Väga mugavad suusasidemed algajale harrastajale. Rottefella Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades. 


Suusasidemed on tehases suuskadele paigaldatud, komplekt on kasutamiseks valmis. NB! Suusasidemed on paigaldatud selliselt, et ideaalselt sobivad saabastele nr 39-45. Suurema jalaga (nr 46+) mehed peaksid kannaklotsi ise kodus edasi tõstma. 


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele kas klaasfiibrist või alumiiniumist. Lühematele sõitjatele soovitame kergemaid klaasfiibrist keppe, näiteks STC X600. Pikematele ja tugevamatele sõitjatele soovitame süsinikusisaldusega keppe, näiteks STC Cyber, või alumiiniumist keppe, näiteks Touring Arctix.


Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist, mis ei veni ja seetõttu tunduvad jalas väiksemad. Lisaks on talvel ilm ka külmem ning paksemad sokid vajalikud. 


Suuskade libisemise parandamiseks kasuta vedelaid kiirmäärdeid, näiteks SWIX F4. Suusapõhjad puhasta spetsiaalse puhastusvedelikuga või nailonharjaga. Ära kasuta kuumutamist vajavaid määrdeid.


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole võimalik suusakomplekti tellida pakiautomaati. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suusakomplekti tellimist ärge jätke viimasele minutile. Talvel on meil kiire ja sidemete paigaldamisel tekivad järjekorrad. 


Suurematele kogustele küsi pakkumist!
Detailid

Suusakomplekt STC Neo täiskasvanutele
Sorry No Video Available