Toode lisati ostukorvi!
-10%

suusakomplekt STC Smart suurematele lastele

Vajuta pildile, et näha suuremalt

  • suusakomplekt STC Smart suurematele lastele
  • suusad stc koos klambritega
  • suusad stc koos klambritega
  • suusad stc kalasabamuster
  • suusasaapad spine smart sinine
  • suusasaapad spine smart sinine
  • suusasaapad spine smart sinine
  • suusasaapad spine smart sinine
  • suusasaapad spine smart sinine
  • suusasaapad spine smart sinine

Suusakomplekt STC Smart suurematele lastele

Tavahind: 134,99 €

Soodushind 121,99 €

Laos

Tarneaeg 3-5 päeva

Sku:

SKSTCSP17SJS

* Palun vali

Suusakomplekt STC Smart suurematele lastele


Suusakomplekt sisaldab:


- Suusad STC Brados LS Sport (140-170 cm)
- Suusasaapad Spine Smart (34-42) sinine
- Suusasidemed STC Step-In


Suusad STC Brados LS Sport


STC Brados LS Sport suusad sobivad nii klassikatehnika kui uisutehnika sõitmiseks. Suusad on valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen.


Kiil: õhukanalitega puit
Tald: ekstrusioon
Paine: universaal (pehme)
Laius: 45-45-45 mm


STC Brados LS Sport suuski pakume kahte tüüpi: WAX ja STEP. 


WAX suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad vabatehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi. 


STEP suuskade pidamisala on kalasabamustriga, mis takistab tagasilibisemist. Kalasabamuster imiteerib pidamismääret. Hästi toimib see lahtisel lumel, kinnisõidetud jäisel rajal mitte nii väga. STEP suuskade libisemine ei ole nii hea, kui sileda põhjaga WAX suuskadel. 


Esimesteks suuskadeks alles sõitma õppivale lapsele soovitame valida lapse kasvust 5-10 cm pikemad suusad. Suuremale lapsele, kelle suusatamine juba selge, valige uisutehnikas sõitmiseks lapse kasvust 10-15 cm pikemad suusad, klassikatehnikas sõitmiseks lapse kasvust 15-20 cm pikemad suusad. 


Suusasaapad Spine Smart 


Madalad suusasaapad klassikatehnikas sõitmiseks algajale harrastajale. 


- Pehme tald (NNN)
- Veekindel pealismaterjal
- Paelkinnitus
- Sees vooder


Spine Smart suusasaapad on madalad TOURING seeria suusasaapad klassikatehnika sõitmiseks. Saapad on valmistatud Spine tehases, mis toodab saapaid ka võistlejatele. 


STC Step-In suusasidemed


Väga mugavad suusasidemed algajale harrastajale. STC Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades. 


Suusasidemed on suuskadele paigaldatud, komplekt on kasutamiseks valmis. 


Suusakepid


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele, kas klaasfiibrist või alumiiniumist. Lastele soovitame üldiselt klaasfiibrist keppe, mis on kergemad. Näiteks STC X600 või Järvinen Optima


Suuskade ja suusakeppide mugavaks transportimiseks soovitame suusakinnitusi. Näiteks Rex


Suuskade libisemise parandamiseks kasuta vedelaid kiirmäärdeid, näiteks Start Easy. Suusapõhjad puhasta spetsiaalse puhastusvedelikuga või nailonharjaga. Ära kasuta kuumutamist vajavaid määrdeid.


Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist, mis ei veni niipalju kui tennised või jooksutossud. Lisaks on talvel ilm ka külmem ning paksemad sokid vajalikud. 


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole võimalik suusakomplekti tellida pakiautomaati ega postkontorisse. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suusakomplekti tellimist ärge jätke viimasele minutile. Talvel on meil kiire ja sidemete paigaldamisel tekivad järjekorrad. 


Suurematele kogustele küsi pakkumist!

Detailid

Suusakomplekt STC Smart suurematele lastele
Sorry No Video Available