Toode lisati ostukorvi!
-7%

suusakomplekt STC Loss täiskasvanutele

Vajuta pildile, et näha suuremalt

  • suusakomplekt STC Loss täiskasvanutele
  • suusad stc koos klambritega
  • suusad stc kalasabamuster
  • suusasaapad Spine Loss
  • suusasaapad Spine Loss
  • suusasaapad Spine Loss

Suusakomplekt STC Loss täiskasvanutele

Tavahind: 139,99 €

Soodushind 129,99 €

Laos

Tarneaeg 3-5 päeva

Sku:

SKSTCSP4LT

* Palun vali

Suusakomplekt STC Spine Loss täiskasvanutele


Suusakomplekt sisaldab:


- Suusad STC Brados LS Sport (170-200 cm)
- Suusasaapad Spine Loss (37-46)
- Suusasidemed STC Step-In või Rottefella Step-In


Suusad STC Brados LS Sport


STC Brados LS Sport suusad sobivad nii klassikatehnika kui uisutehnika sõitmiseks. Suusad on valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen.


Kiil: õhukanalitega puit
Tald: ekstrusioon
Paine: universaal (pehme)
Laius: 45-45-45 mm


STC Brados LS Sport suuski pakume kahte tüüpi: WAX ja STEP. 


WAX suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad vabatehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi.


STEP suuskade pidamisala on kalasabamustriga, mis takistab tagasilibisemist. Kalasabamuster imiteerib pidamismääret. Hästi toimib see lahtisel lumel, kinnisõidetud jäisel rajal mitte nii väga. STEP suuskade libisemine ei ole nii hea, kui sileda põhjaga WAX suuskadel. 


Uisutehnika sõitmiseks valige sõitja kasvust 10 cm pikemad suusad, klassikatehnika sõitmiseks sõitja kasvust 20 cm pikemad suusad. 


Suusasaapad Spine Loss


Madalad suusasaapad klassikatehnikas sõitmiseks algajale harrastajale. 


- Pehme tald (NNN)
- Veekindel pealismaterjal (helehall osa)
- Paelkinnitus


Spine Loss suusasaapad on kõige lihtsamad madalad suusasaapad. Saabastel ei ole sees sooja voodrit, seega võtke vähemalt number suuremad, et saaksite paksemate ja soojemate sokkidega sõita. Saapad on valmistatud Spine tehases, mis toodab saapaid ka võistlejatele. 


Rottefella Step-In suusasidemed


Väga mugavad suusasidemed algajale harrastajale. Rottefella Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades. 


Suusasidemed on tehases suuskadele paigaldatud, komplekt on kasutamiseks valmis. NB! Suusasidemed on paigaldatud selliselt, et ideaalselt sobivad saabastele nr 39-43. Suurema jalaga (nr 45+) mehed peaksid kannaklotsi ise kodus edasi tõstma. 


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele kas klaasfiibrist või alumiiniumist. Lühematele sõitjatele soovitame kergemaid klaasfiibrist keppe, näiteks STC Active. Pikematele ja tugevamatele sõitjatele soovitame alumiiniumist keppe, näiteks Touring Arctix.


Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist, mis ei veni niipalju kui tennised või jooksutossud. Lisaks on talvel ilm ka külmem ning paksemad sokid vajalikud. 


Suuskade libisemise parandamiseks kasuta vedelaid kiirmäärdeid, näiteks RODE LGM. Suusapõhjad puhasta spetsiaalse puhastusvedelikuga või nailonharjaga. Ära kasuta kuumutamist vajavaid määrdeid.


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole võimalik suusakomplekti tellida pakiautomaati ega postkontorisse. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suusakomplekti tellimist ärge jätke viimasele minutile. Talvel on meil kiire ja sidemete paigaldamisel tekivad järjekorrad. 


Suurematele kogustele küsi pakkumist!

Detailid

Suusakomplekt STC Spine Loss täiskasvanutele
Sorry No Video Available