Toode lisati ostukorvi!
-5%

suusakomplekt STC Viper Pro täiskasvanutele

Vajuta pildile, et näha suuremalt

  • suusakomplekt STC Viper Pro täiskasvanutele
  • suusad stc brados sini must valge
  • suusad stc kalasabamuster
  • suusasaapad stc viper pro
  • suusasaapad stc viper pro

Suusakomplekt STC Viper täiskasvanutele

Tavahind: 151,99 €

Soodushind 144,99 €

Laos

Tarneaeg 3-5 päeva

Sku:

SKSTCSP9VPT

* Palun vali

Suusakomplekt STC Viper täiskasvanutele


Suusakomplekt sisaldab:


- Suusad STC Brados LS Sport (170-200 cm)
- Suusasaapad Spine Viper Pro (37-47)
- Suusasidemed STC Step-In


Suusad STC Brados LS Sport


STC Brados LS Sport suusad sobivad nii klassikatehnika kui uisutehnika sõitmiseks. Suusad on valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen.


Kiil: õhukanalitega puit
Tald: ekstrusioon
Paine: universaal (pehme)
Laius: 45-45-45 mm


STC Brados LS Sport suuski pakume kahte tüüpi: WAX ja STEP. 


WAX suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad vabatehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi.


STEP suuskade pidamisala on kalasabamustriga, mis takistab tagasilibisemist. Kalasabamuster imiteerib pidamismääret. Hästi toimib see lahtisel lumel, kinnisõidetud jäisel rajal mitte nii väga. STEP suuskade libisemine ei ole nii hea, kui sileda põhjaga WAX suuskadel. 


Vabatehnika sõitmiseks valige sõitja kasvust 10-15 cm pikemad suusad, klassikatehnika sõitmiseks sõitja kasvust 15-25 cm pikemad suusad. 


Suusasaapad Spine Viper Pro


Madalad suusasaapad klassikatehnika sõitmiseks algajale harrastajale. 


- Pehme tald (NNN)
- Veekindel pealismaterjal
- Paelkinnitus
- Sees vooder


Spine Viper Pro suusasaapad on madalad TOURING seeria suusasaapad klassikatehnika sõitmiseks. Smart saabastega võrreldes on Viper Pro saapad rõõmsamates erksamates värvitoonides ja veidi kõrgemad, samuti on neil riputusaasad kannaosas. Saapad on valmistatud Spine tehases, mis toodab saapaid ka võistlejatele. 


Komplekti kuuluvate saabaste värv on must, roheliste saabaste pilt on lisatud kauba paremaks tutvustamiseks. 


STC Step-In suusasidemed


Mugavad suusasidemed algajale harrastajale. STC Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades. 


Suusasidemed on tehases suuskadele paigaldatud, komplekt on kasutamiseks valmis.


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele kas klaasfiibrist või alumiiniumist. Lühematele sõitjatele soovitame kergemaid klaasfiibrist keppe, näiteks STC X600. Pikematele ja tugevamatele sõitjatele soovitame alumiiniumist keppe, näiteks Touring Arctix.


Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist, mis ei veni niipalju kui tennised või jooksutossud. Lisaks on talvel ilm ka külmem ning paksemad sokid vajalikud. 


Suuskade libisemise parandamiseks kasuta vedelaid kiirmäärdeid, näiteks RODE LGM. Suusapõhjad puhasta spetsiaalse puhastusvedelikuga või nailonharjaga. Ära kasuta kuumutamist vajavaid määrdeid.


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole võimalik suusakomplekti tellida pakiautomaati ega postkontorisse. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suusakomplekti tellimist ärge jätke viimasele minutile. Talvel on meil kiire ja sidemete paigaldamisel tekivad järjekorrad. 


Suurematele kogustele küsi pakkumist!

Detailid

Suusakomplekt STC Viper täiskasvanutele
Sorry No Video Available