Toode lisati ostukorvi!
-13%

Suusakomplekt VISU Comfort

Vajuta pildile, et näha suuremalt

  • Suusakomplekt VISU Comfort
  • Suusad Visu Extra
  • Suusad Visu Extra
  • Suusasaapad Spine Comfort
  • Suusasaapad Spine Comfort
  • Suusasaapad Spine Comfort
  • Suusasaapad Spine Comfort
  • Suusasaapad Spine Comfort

Suusakomplekt VISU Comfort täiskasvanutele

Tavahind: 149,99 €

Soodushind 129,99 €

Laos

Tarneaeg 3-5 päeva

Sku:

SKVESP2CFT

* Palun vali

Suusakomplekt VISU Comfort täiskasvanutele


Komplektis sisalduvad:


- Suusad Visu Extra Wax (170-180 cm)
- Suusasidemed Rottefella Step-In (NNN)
- Suusasaapad Spine Comfort (nr 35-44)


Suusad Visu Extra


Kiil: õhukanalitega puit 
Tald: ekstrusioon 
Paine: universaal (pehme)
Laius: 44 mm


Visu Extra suuskadega saab sõita nii klassikatehnikas kui uisutehnikas. Need suusad on disainitud Eestis, aga valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen. Suuskade disain on inspireeritud 1970.ndatel populaarsest Visu Extra mudelist, asutusavaldusena endise VISU suusavabriku disaineritele. 


Visu Extra suuski pakume kahte tüüpi: WAX ja STEP. 


WAX suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad vabatehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi. 


STEP suuskade pidamisala on kalasabamustriga, mis takistab tagasilibisemist. Kalasabamuster imiteerib pidamismääret. Hästi toimib see lahtisel lumel, kinnisõidetud jäisel rajal mitte nii väga. STEP suuskade libisemine ei ole nii hea, kui sileda põhjaga WAX suuskadel. 


Uisutehnikas sõitmiseks valige sõitja kasvust 10 cm pikemad suusad, klassikatehnikas sõitmiseks kasvust 20 cm pikemad suusad. 


Suusasidemed Rottefella Step-In


Väga mugavad Step-In süsteemiga suusasidemed harrastajale. Suusaside sobib nii uisutehnika kui ka klassikatehnika sõitmiseks. Side kinnitub kruvidega suusa külge. Rottefella Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades.


Suusasidemed on suuskadele paigaldatud.


Suusasaapad Spine Comfort


Algajale harrastajale mõeldud lumelukuga suusasaapad klassikatehnika sõitmiseks.


- Pehme tald (NNN tüüpi)
- Veekindel pealismaterjal
- Paelkinnitus
- Lumelukk
- Soe vooder


Spine Comfort suusasaapad on ACTIV seeria suusasaapad. 


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele kas klaasfiibrist või alumiiniumist. Klaasfiibrist kepid on kergemad ja moodsamad, alumiiniumist kepid jäigemad ja vastupidavamad. Klaasfiibrist kepid võtke näiteks STC X600. Alumiiniumist kepid näiteks Touring Arctix X-Tour. Soodsaima hinnaga kvaliteetsed süsinikusisaldusega kepid on Järvinen R4 Plus


Suuskade libisemise parandamiseks kasuta vedelaid kiirmäärdeid, näiteks RODE LGM. Suusapõhjad puhasta spetsiaalse puhastusvedelikuga või nailonharjaga. Ära kasuta kuumutamist vajavaid määrdeid.


NB! Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist ja tunduvad jalas väiksemad. Lisaks on talvel ilm külmem ning paksemad sokid abiks. 


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole seda suusakomplekti võimalik saata pakiautomaati ega postkontorisse. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suurematele kogustele küsi hinnapakkumist!

Detailid

Suusakomplekt VISU Comfort täiskasvanutele
Sorry No Video Available