Toode lisati ostukorvi!
-20%

Suusakomplekt VISU Smart täiskasvanutele

Vajuta pildile, et näha suuremalt

  • Suusakomplekt VISU Smart täiskasvanutele
  • Suusad Visu Ekstra
  • Suusad Järvinen X-Cruiser
  • Suusasaapad Spine Smart

Suusakomplekt VISU Smart täiskasvanutele

Tavahind: 162,99 €

Soodushind 129,99 €

Laos

Tarneaeg 3-5 päeva

Sku:

SKVESP8ST

* Palun vali

Suusakomplekt VISU Smart täiskasvanutele


Komplektis sisalduvad:


- Suusad Visu Extra (180-200 cm Wax, must-kollane) või Järvinen X-Cruiser (195-205 cm Wax)
- Suusasidemed Rottefella Step-In (NNN)
- Suusasaapad Spine Smart (nr 36-46)


Suusad Visu Extra


Kiil: õhukanalitega puit 
Tald: ekstrusioon 
Paine: universaal
Laius: 44 mm


Visu Extra suuskadega saab sõita nii klassikatehnikas kui uisutehnikas. Need suusad on disainitud Eestis, aga valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen. Suuskade disain on inspireeritud 1970.ndatel populaarsest Visu Extra mudelist, asutusavaldusena endise VISU suusavabriku disaineritele. 


Visu Extra suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad vabatehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi. 


Need konkreetsed Visu Extra ja Järvinen X-Cruiser suusad on painde poolest jäigemad, kui teised sama hinnaklassi suusad. Soovitame soojalt! 


Uisutehnikas sõitmiseks valige sõitja kasvust 10-15 cm pikemad suusad, klassikatehnikas sõitmiseks kasvust 20-25 cm pikemad suusad. 


Suusasidemed Rottefella Step-In


Väga mugavad Step-In süsteemiga suusasidemed harrastajale. Suusaside sobib nii uisutehnika kui ka klassikatehnika sõitmiseks. Side kinnitub kruvidega suusa külge. Rottefella Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades.


Suusasidemed on suuskadele paigaldatud.


Suusasaapad Spine Smart


Algaja harrastaja suusasaapad klassikatehnika sõitmiseks.


- Pehme tald (NNN tüüpi)
- Veekindel pealismaterjal
- Paelkinnitus
- Sees vooder
- Madalad saapad


Spine Smart suusasaapad on madalad TOURING seeria suusasaapad klassikalises tehnikas sõitmiseks.


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele kas klaasfiibrist või alumiiniumist. Klaasfiibrist kepid on kergemad ja moodsamad, alumiiniumist kepid jäigemad ja vastupidavamad. Klaasfiibrist kepid võtke näiteks Järvinen Optima Red. Alumiiniumist kepid näiteks Touring Arctix X-Tour. Soodsaima hinnaga kvaliteetsed süsinikusisaldusega kepid on Järvinen R4 Plus


Suuskade libisemise parandamiseks kasuta vedelaid kiirmäärdeid, näiteks RODE LGM. Suusapõhjad puhasta spetsiaalse puhastusvedelikuga või nailonharjaga. Ära kasuta kuumutamist vajavaid määrdeid.


NB! Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist ja tunduvad jalas väiksemad. Lisaks on talvel ilm külmem ning paksemad sokid abiks. 


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole seda suusakomplekti võimalik saata pakiautomaati ega postkontorisse. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suurematele kogustele küsi hinnapakkumist!

Detailid

Suusakomplekt VISU Smart täiskasvanutele
Sorry No Video Available