Toode lisati ostukorvi!

Suusakomplekt VISU Smart väikestele lastele

Vajuta pildile, et näha suuremalt

  • Suusakomplekt VISU Smart väikestele lastele
  • Suusad Visu Ekstra väikestele lastele
  • Suusasaapad Spine Smart

Suusakomplekt VISU Smart väikestele lastele

Tavahind: 124,99 €

Soodushind 109,99 €

Laos

Tarneaeg 3-5 päeva

Sku:

SKVESP6SL

* Kohustuslikud väljad

Suusakomplekt VISU Smart väikestele lastele


Komplektis sisalduvad:


- Suusad Visu Extra Step (120-140 cm)
- Suusasidemed Rottefella Step-In (NNN) 
- Suusasaapad Spine Smart (nr 28-36)


Suusad Visu Extra


Kiil: õhukanalitega puit 
Tald: ekstrusioon 
Paine: universaal (pehme)
Laius: 44 mm


Visu Extra suuskadega saab sõita nii klassikatehnikas kui uisutehnikas. Need suusad on disainitud Eestis, aga valmistatud STC suusatehases, mis toodab odavamad suusad paljudele tuntud suusamarkidele nagu Rossignol, Madshus, Atomic, Peltonen, Karhu, Järvinen. Suuskade disain on inspireeritud 1970.ndatel populaarsest Visu Extra mudelist, asutusavaldusena endise VISU suusavabriku disaineritele. 


Visu Extra suusad on traditsioonilised puidust konstruktsiooni ja plastikust põhjaga suusad, mis ilma määrimata sobivad vabatehnikas sõitmiseks. Klassikatehnikas sõitmiseks kasuta pidamismäärdeid või pidamisteipi. 


Visu Extra suuski pakume väikestele lastele STEP tallaga. STEP suuskade pidamisala on kalasabamustriga, mis takistab tagasilibisemist. Kalasabamuster imiteerib pidamismääret. Hästi toimib see lahtisel lumel, kinnisõidetud jäisel rajal mitte nii väga. STEP suuskade libisemine ei ole nii hea, kui sileda põhjaga WAX suuskadel. Sellest tulenevalt on alles sõitma õppivatele lastele STEP tald väga hea valik. 


Esimesteks suuskadeks alles sõitma õppivale lapsele soovitame valida lapse pikkused või kuni 5 cm pikemad suusad. Kui suusatamine juba selge, võtke lapsest 10 cm pikemad suusad. 


Suusasidemed Rottefella Step-In


Väga mugavad Step-In süsteemiga suusasidemed harrastajale. Suusaside sobib nii uisutehnika kui ka klassikatehnika sõitmiseks. Side kinnitub kruvidega suusa külge. Rottefella Step-In mudelil on käed-vaba süsteem, mille abil on võimalik suusad jalga saada ilma kummardamata ning lahti saada suusakepiga vajutades.


Suusasidemed on suuskadele paigaldatud.


Suusasaapad Spine Smart


Algaja harrastaja suusasaapad klassikatehnika sõitmiseks.


- Pehme tald (NNN tüüpi)
- Veekindel pealismaterjal
- Paelkinnitus
- Sees vooder
- Madalad saapad


Spine Smart suusasaapad on madalad TOURING seeria suusasaapad klassikalises tehnikas sõitmiseks.


NB! See komplekt ei sisalda suusakeppe. Suusakepid valige juurde vastavalt oma maitsele kas klaasfiibrist või alumiiniumist. Väikestele lastele soovitame klaasfiibrist keppe, mis on kergemad. Näiteks STC X400


NB! Enne suusasaabaste tellimist mõõtke palun ära jala pikkus. Suusasaapad tuleb valida suuremad, kui igapäevased jalatsid, sest need on jäigast kunstmaterjalist ja tunduvad jalas väiksemad. Lisaks on talvel ilm külmem ning paksemad sokid abiks. 


NB! Suuskade pikkuse tõttu pole seda suusakomplekti võimalik saata pakiautomaati ega postkontorisse. Palun valige kättetoimetamise viisiks kullerteenus.


Suurematele kogustele küsi hinnapakkumist!
Detailid

Suusakomplekt VISU Smart väikestele lastele
Sorry No Video Available